В Микільській школі 21 вересня відзначили Всесвітній День Миру

26 вер. 2017
Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості.Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах.

Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості. Класними керівниками та класоводами проведені класні години «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх», конкурс малюнків на асфальті – «Разом заради миру!» та географічна вікторина «Знайди країну!». Учні із захопленням взяли участь у цих заходах. Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах. Сподіваємося, що усмішки наших педагогів та учнів ніколи не затьмарить слово «війна!»

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.