В Микільській школі 21 вересня відзначили Всесвітній День Миру

26 вер. 2017
Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості.Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах.

Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості. Класними керівниками та класоводами проведені класні години «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх», конкурс малюнків на асфальті – «Разом заради миру!» та географічна вікторина «Знайди країну!». Учні із захопленням взяли участь у цих заходах. Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах. Сподіваємося, що усмішки наших педагогів та учнів ніколи не затьмарить слово «війна!»