В Микільській школі 21 вересня відзначили Всесвітній День Миру

26 вер. 2017
Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості.Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах.

Цього дня була проведена загальношкільна лінійка, за участі педагогічного колективу, учнівського колективу, були запрошені батьки та гості. Класними керівниками та класоводами проведені класні години «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх», конкурс малюнків на асфальті – «Разом заради миру!» та географічна вікторина «Знайди країну!». Учні із захопленням взяли участь у цих заходах. Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Учні з захопленням приймали участь у цих заходах. Сподіваємося, що усмішки наших педагогів та учнів ніколи не затьмарить слово «війна!»

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?