Міжнародний день миру у Григорівській школі

26 вер. 2017

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Учні 1-11 класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб Миру» під гаслом «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». В класах проведені інформаційні хвилинки на відповідну тематику, під час яких учні показали наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.

Учні 1, 3, 4 класів на шкільному подвір’ї намалювали Голуба Миру та стали в коло навколо нього, щоб краще бачити одне одного, стати дружнішими та доброзичливішими. Таким чином діти навчилися дружньому та доброзичливому ставленню один до одного, умінню просити вибачення та вибачати, стримувати негативні емоції.

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...