Учні КЗ "Павлівське НВО" взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

26 вер. 2017
21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.

21  вересня  щорічно  з  ініціативи  Організації  Об’єднаних  Націй  відзначається  Всесвітній  День  Миру.  Сьогодні  особливо  важливо,  щоб   кожен  із  нас  мав  мирне  і  щасливе  дитинство. Цього  року тема  Дня  Миру : «Разом  заради  миру:  повага,  безпека  та  гідність  для  всіх».

Учні  КЗ «Павлівське  НВО»  взяли  участь  у  флешмобі  «Голуб  Миру» і  виставці  малюнку «Майбутнє  належить  дітям».

Діти  - ангели.  Вони  не  повинні  страждати  від  того,  що  хтось  хоче  загарбати  територію  сусідньої  держави,  спопелити  квітучу  землю. Вони  повинні  жити  в  світі,  який  не  знатиме  жорстокості  та  насильства.

Тож  давайте  створимо  світ  Добра,  Миру  і   Любові.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?