Учні КЗ "Павлівське НВО" взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

26 вер. 2017
21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.

21  вересня  щорічно  з  ініціативи  Організації  Об’єднаних  Націй  відзначається  Всесвітній  День  Миру.  Сьогодні  особливо  важливо,  щоб   кожен  із  нас  мав  мирне  і  щасливе  дитинство. Цього  року тема  Дня  Миру : «Разом  заради  миру:  повага,  безпека  та  гідність  для  всіх».

Учні  КЗ «Павлівське  НВО»  взяли  участь  у  флешмобі  «Голуб  Миру» і  виставці  малюнку «Майбутнє  належить  дітям».

Діти  - ангели.  Вони  не  повинні  страждати  від  того,  що  хтось  хоче  загарбати  територію  сусідньої  держави,  спопелити  квітучу  землю. Вони  повинні  жити  в  світі,  який  не  знатиме  жорстокості  та  насильства.

Тож  давайте  створимо  світ  Добра,  Миру  і   Любові.

19 лют. 2018
Районні змагання з волейболу
Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з волейболу серед команд сільських рад.

16 лют. 2018
Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів
В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

8 лют. 2018
Увага! Реєстрація на ЗНО-2018!
Нагадуємо, випускникам, які документи та матеріали, необхідні для реєстрації на ЗНО-2018...

29 січ. 2018
Змагання з футзалу
27 січня Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»гостинно приймав команди сільських рад на змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги показували команди Озерської, Миронівської,Микільської, Григорівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, команда Великоандрусівської ОТГ.

18 січ. 2018
Підготовка випускників 11 класу КЗ «Глинське НВО» до ЗНО-2018
З метою успішної здачі випускниками 11 класу ДПА у формі ЗНО та ЗНО-2018 у проведені заходи

11 січ. 2018
Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?
Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).