Учні КЗ "Павлівське НВО" взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

26 вер. 2017
21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.

21  вересня  щорічно  з  ініціативи  Організації  Об’єднаних  Націй  відзначається  Всесвітній  День  Миру.  Сьогодні  особливо  важливо,  щоб   кожен  із  нас  мав  мирне  і  щасливе  дитинство. Цього  року тема  Дня  Миру : «Разом  заради  миру:  повага,  безпека  та  гідність  для  всіх».

Учні  КЗ «Павлівське  НВО»  взяли  участь  у  флешмобі  «Голуб  Миру» і  виставці  малюнку «Майбутнє  належить  дітям».

Діти  - ангели.  Вони  не  повинні  страждати  від  того,  що  хтось  хоче  загарбати  територію  сусідньої  держави,  спопелити  квітучу  землю. Вони  повинні  жити  в  світі,  який  не  знатиме  жорстокості  та  насильства.

Тож  давайте  створимо  світ  Добра,  Миру  і   Любові.

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...