Учні КЗ "Павлівське НВО" взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

26 вер. 2017
21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.

21  вересня  щорічно  з  ініціативи  Організації  Об’єднаних  Націй  відзначається  Всесвітній  День  Миру.  Сьогодні  особливо  важливо,  щоб   кожен  із  нас  мав  мирне  і  щасливе  дитинство. Цього  року тема  Дня  Миру : «Разом  заради  миру:  повага,  безпека  та  гідність  для  всіх».

Учні  КЗ «Павлівське  НВО»  взяли  участь  у  флешмобі  «Голуб  Миру» і  виставці  малюнку «Майбутнє  належить  дітям».

Діти  - ангели.  Вони  не  повинні  страждати  від  того,  що  хтось  хоче  загарбати  територію  сусідньої  держави,  спопелити  квітучу  землю. Вони  повинні  жити  в  світі,  який  не  знатиме  жорстокості  та  насильства.

Тож  давайте  створимо  світ  Добра,  Миру  і   Любові.

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.