Учні КЗ "Павлівське НВО" взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

26 вер. 2017
21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.

21  вересня  щорічно  з  ініціативи  Організації  Об’єднаних  Націй  відзначається  Всесвітній  День  Миру.  Сьогодні  особливо  важливо,  щоб   кожен  із  нас  мав  мирне  і  щасливе  дитинство. Цього  року тема  Дня  Миру : «Разом  заради  миру:  повага,  безпека  та  гідність  для  всіх».

Учні  КЗ «Павлівське  НВО»  взяли  участь  у  флешмобі  «Голуб  Миру» і  виставці  малюнку «Майбутнє  належить  дітям».

Діти  - ангели.  Вони  не  повинні  страждати  від  того,  що  хтось  хоче  загарбати  територію  сусідньої  держави,  спопелити  квітучу  землю. Вони  повинні  жити  в  світі,  який  не  знатиме  жорстокості  та  насильства.

Тож  давайте  створимо  світ  Добра,  Миру  і   Любові.