Учні з батьками та педколектив Миронівської школи підтримали акцію «Ми за мир на планеті Земля!»

26 вер. 2017
З давніх літ відомо, що голуб миру приносить радість родові людському, а найбільша радість для школи ¬– мир у небі голубому. Тому всі класні колективи 1-4 класів активно взяли участь у ряді заходів, зокрема в конкурсі малюнків на тему:«Вільна і єдина Україна – за мир» та флеш моді, складаючи композицію «Окрилений голуб миру».

До цього часу мир для нас був повсякденною реальністю. І хоча на Миронівській землі спокійно і діти мають можливість ходити до школи, проте для сходу України та і для всієї країни сьогодення не спокійне. Ми живемо в атмосфері нестабільності та страху. І тому ми – українці, школярі, батьки та педагогічний колектив Миронівської ЗШ  I-II ступенів сьогодні підтримуємо акцію «Ми за мир на планеті Земля!» та приймаємо участь у відзначенні Міжнародного Дня миру.

В рамках Міжнародного Дня миру проходили різноманітні заходи в нашій школі в підтримку миру для того, щоб спонукати людей, на всій планеті до осмислення проблем миру.

З давніх літ відомо, що голуб миру приносить радість родові людському, а найбільша радість для школи ­– мир у небі голубому. Тому всі класні колективи 1-4 класів активно взяли участь у ряді заходів, зокрема в конкурсі малюнків на тему:«Вільна і єдина Україна – за мир» та флеш моді, складаючи композицію «Окрилений голуб миру».

Під час єдиного уроку-виховної години відбулася святкова лінійка «Ми – діти України за мир у всьому світі!», на якій лунали сучасні патріотичні пісні та вірші та  відео кліпи Марти Шпак «Ми – за волю, Ми – за мир». Діти всіх класів отримали паперові голубки миру на яких написали найкращі побажання один одному і обмінялися ними. Вітер надії понесе їх далеко-далеко. І куди б вони не потрапили, хто б не прочитав наші побажання, всі відчують, що в селі Миронівці учні бажають миру і злагоди на всій планеті Земля. Учні  початкових класів одержали  грамоти за гарно оформлені роботи н а конкурс.

В кінці  залунав  колективний поклик Ми за мир!»

Світ величезний. Кожен з нас є невеликою частинкою земної кулі. А якщо кожна частинка буде доброю і миролюбною, то на землі завжди буде Мир.