Семінар - нарада з керівниками РМО

21 вер. 2017
21 вересня на базі Місьрайонного центру зайнятості було проведено семінар - нараду з керівниками РМО закладів освіти району.

21 вересня на базі Місьрайонного центру зайнятості було проведено семінар -  нараду з керівниками РМО.

Завідувач КЗ "Світловодський РМК" - Шкареда Лариса Сергіївна розпочала нараду з питань виконавської дисципліни, повторних опрацювань листів МОН щодо методичних рекомендацій у викладанні навчальних предметів у 2017 - 2018 навчальному році.

Методист РМК Кулинич Олена МИколаївна вивітлила методологію складання планів роботи РМО та надала зразки для ознайомлення.

Методист РМК Косенко Людмила Володимирівна провеле розяснювальну роботу щодо заповнення діагностичних карт вчителів та анкет.

Методисти РМК Орлова Юлія Василівна та Воловик Валентина Іванівна надали методичні рекомендації щодо організації діяльності РМО вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ.

Після загального семінару відбулася робота окремих предметніх напрямків з методичстами РМК.