День Європи в Григорівській школі

19 трав. 2017
У Григорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 19 травня була проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу «В сім’ї вільній, новій».

Спільні цінності, спільна історія всіх націй континенту, толерантність і взаємоповага – саме ці ідеї є провідними на шляху до об’єднаної Європи. У 1985 році лідери ЄС постановили щорічно святкувати «День Європи», щоб об’єднати економічні зусилля, уникнути накопичення військової могутності, забезпечити мир у Європі. У цьому  році День Європи в Україні відзначатиметься 21 травня.

З метою ознайомлення учнів з традиціями, культурою, історією європейських країн у Григорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 19 травня була проведена урочиста  церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу «В сім’ї вільній, новій». Захід розпочався Гімном України та Євросоюзу. До цього заходу долучилися учні 7 – 11 класів та сільський голова Невкрита Н.М.